Centrum Obsługi Cudzoziemców

telefon 

578 013 071

Skontaktuj sie z nami i uzyskaj Kartę Pobytu w najkrótszym terminie.

Inne usługi

Rejestracja Firmy - Obsługa prawna w procesie rejestracji jednoosobowej działalności gospodarczej lub spółek osobowych oraz kapitałowych na terenie Polski oraz Wielkiej Brytanii. Pomoc w wyborze formy opodatkowania, biura księgowego, pozyskania kredytu oraz wynajmu lokalu do celów prowadzonej działalności gospodarczej.

Nadanie numeru Pesel - Jednym z problemów, przed jakim stają cudzoziemcy przeprowadzający się do Polski, jest uzyskanie numeru PESEL. Posiadanie numeru PESEL przez zatrudnianego obcokrajowca jest obecnie konieczne, aby pracodawca mógł wywiązać się ze swoich obowiązków. Jest również znacznym ułatwieniem w bieżących sprawach życia codziennego. Jego brak często wiąże się z trudnościami w korzystaniu z usług takich jak założenie rachunku bankowego czy zawarcie umowy ubezpieczeniowej.

Zaświadczenie o Niekaralności – Ten dokument jest niezbędny do zatrudnienia pracownika, co do którego ustawa określa wymóg niekaralności, korzystania z pełni praw publicznych i ustalenia uprawnienia do zajmowania określonego stanowiska czy do prowadzenia określonej działalności lub wykonywania określonego zawodu.

Rejestracja Auta - Pomożemy we wszystkich sprawach dotyczących rejestracji pojazdu krajowego oraz sprowadzonego z zagranicy. Przygotujemy i wypełnimy wszystkie wymagane formularze i dokumenty. Zaoszczędzisz swój czas i unikniesz stresowej sytuacji w urzędzie.

Wymiana praw jazdy – Wymiana zagranicznych praw jazdy jest niezbędna do kierowania samochodami w Polsce i Unii Europejskiej. Twoje zagraniczne prawo jazdy przestanie być ważne po 6 miesiącach od uzyskania przez Ciebie karty stałego lub czasowego pobytu w Polsce. Niedopełnienie tego obowiązku może się wiązać z poważnymi konsekwencjami podczas kontroli drogowej lub wypadku.

Pomoc w zakupie nieruchomości - polecimy usługi profesjonalnych doradców w zakresie wyboru nieruchomości, którzy przeprowadzą Cię przez wszystkie formalności związane z zakupem i pomogą w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Nieruchomości to najlepsza inwestycja w Twoją przyszłość.

Otwieranie rachunków bankowych - Cudzoziemiec, który zamierza założyć w Polsce konto osobiste lub firmowe, często natrafia na znaczne utrudnienia. Przede wszystkim nie otworzy rachunku przez Internet, a jedynie w stacjonarnym oddziale banku. Chcesz uniknąć stresu związanego z otwarciem rachunku bankowego? Pomożemy Ci w wyborze najkorzystniejszych warunków bankowych, oraz będziemy towarzyszyć Ci w dziale banku.